Навчально-методичні матеріали (ФВтаС)

Постійне посилання зібрання

Зараз показуємо 1 - 5 з 5
  • Документ
    Опорний конспект лекцій з дисципліни «Безпека життєдіяльності» для студентів усіх спеціальностей
    (2024) Ізотов Валерій Ізмайлович; Савіна Оксана Юріївна; Штейн Павло Васильович; Ушкац Світлана Юріївна
    Вміщено теоретичні відомості про небезпеки та надзвичайні ситуації, визначення параметрів і наслідків природних, техногенних, соціальних небезпек, оцінки ступеня прийнятності ризику суспільством, системного аналізу тощо. Призначено для студентів закладів вищої освіти, які вивчають дисципліну «Безпека життєдіяльності» за всіма спеціальностями. Також можуть бути використані викладачами та керівним складом аварійно-рятувальних служб суб’єктів господарювання (СГ) під час проведення відповідних занять.
  • Документ
    Щоденник до виконання практичних занять з дисципліни «Фізичне виховання» для спеціального медичного відділення під час дистанційного навчання
    (2023) Сокол Ольга Володимирівна
    Методичні вказівки є організаційно-методичним документом, що визначає порядок і методику виконання студентами практичних та самостійних робіт з дисципліни «Фізичне виховання» для спеціального медичного відділення під час дистанційного навчання. Методичні вказівки схвалено методичною радою Навчально-наукового гуманітарного інституту НУК ім. адм. Макарова і затверджено як організаційно-методичні вказівки для студентів НУК ім. адм. Макарова всіх спеціальностей. Призначено для студентів закладів вищої освіти усіх спеціальностей, які вивчають дисципліну «Фізичне виховання», а також для викладачів цих дисциплін.
    Техніко-тактична підготовка волейболістів
    (2009) Сокол, О. В.
    Посібник є збірником ігрових вправ для розвитку спеціальних фізичних якостей, для вдосконалення елементів техніки і тактики гри. Розглянуто питання щодо фізичної, техніко-тактичної і теоретичної підготовки волейболістів. Наведено практичні та методичні рекомендації щодо вдосконалення навчально-тренувального процесу. Призначено для студентів спеціальності "Олімпійський і професійний спорт", викладачів кафедри фізичного виховання, профільних кафедр інститутів фізичної культури, а також для тренерів ДЮСШ.
    Технічна підготовка волейболістів
    (2009) Сокол, О. В.
    У посібнику розглянуто питання щодо навчання техніки гри у волейбол. Посібник становить собою збірник ігор, естафет та ігрових вправ для розвитку спеціальних фізичних якостей, для вдосконалення елементів техніки гри. Праця сприятиме уникненню низки труднощів практичного характеру для тренера-викладача, уточненню специфіки навчально-тренувального процесу в волейболі. Навчальний посібник може бути рекомендованим для впровадження у практику навчально-тренувального процесу ДЮСШ, кафедри фізичного виховання, профільних кафедр інститутів фізичної культури.
  • Документ
    Основи гігієни у спортивній діяльності
    (2016) Марцінковський, І. Б.; Трушляков, Є. І.; Яцунський, О. С.
    Підручник створено з урахуванням завдань навчального курсу "Гігієна", передбачених програмою вищої педагогічної школи для студентів небіологічних спеціальностей. Структурно підручник побудований у формі розділів за темами, де висвітлені головні загальнотеоретичні й методологічні аспекти гігієни, розглянуті методи досліджень різноманітних чинників навколишнього середовища і його вплив на організм людини з метою формування у студентів гігієнічного світогляду для подальшого застосування отриманих знань у їх майбутній професійній діяльності. Рекомендовано для студентів вищих навчальних закладів ІІІ–IV рівня акредитації, які навчаються за спеціальностями "Олімпійський та професійний спорт" і "Фізичне виховання".