Науково-дослідне судно «ДЕЛЬТА» як базовий плавзасіб НУК

Блінцов, В. С.
Овсянников, В. М.

Науково-дослідне судно «Дельта» розглядається керівництвом університету як базовий плавзасіб для виконання комплексу навчально-методичних і науково-дослідних робіт для широкого спектру спеціальностей НУК. Починаючи з 2009 року кафедра ЕОС та ІБ разом з навчально-експлуатаційним відділом та екіпажем планомірно виконує роботи по ремонту суднового електрообладнання та відновленню функціонування судна за призначенням.

Блінцов, В. С., Овсянников, В. М. Науково-дослідне судно «ДЕЛЬТА» як базовий плавзасіб НУК / В. С. Блінцов, В. М. Овсянников // Матеріали Всеукр. наук.-техн. конф. з міжнар. участю "Проблеми автоматики та електрообладнання транспортних засобів ". – Миколаїв : НУК, 2012.

науково-дослідне судно «Дельта», базовий плавзасіб, електроустаткування науково-дослідного судна, суднова електростанція, комплекс навчально-методичних робіт, комплекс науково-дослідних робіт