Рогов, Костянтин Георгійович
Воробйова, Ірина Аркадіївна
Селікова, Тетяна Василівна
Єфімова, Ганна Вікторівна

Методичні вказівки містять вимоги та рекомендації щодо виконання дипломних робіт. Вони включають інформацію про організацію виконання дипломної роботи, її структуру, обсяг і зміст, правила та рекомендації по її оформленню. Призначені для студентів інженерно-економічного факультету спеціальності 7.050104 "Фінанси" денного та заочного відділень при підготовці дипломних робіт на здобуття ступеня спеціаліста з фінансів.

Методичні вказівки щодо виконання дипломних робіт на здобуття ступеня спеціаліста з фінансів / К. Г. Рогов, О. П. Гурченков, І. А. Воробйова, Т. В. Селікова, Г. В. Єфімова. - Миколаїв : НУК, 2004. - 48 с. + ел. копія.

методичні вказівки, фінанси, дипломна робота, дипломне проектування, фінансова діяльність підприємств, економічна діяльність підприємств