Методичні вказівки до виконання типових дипломних робіт з управління фінансовим станом комерційного банку (для студентів напряму "Фінанси і кредит")

Воробйова, Ірина Аркадіївна
Приходько, Наталія Василівна
Пащенко, Олексій Вікторович

В методичних вказівках розглянуті основні вимоги і теоретичні відомості щодо виконання дипломної роботи, її структури, викладені основні методологічні підходи до написання всіх розділів роботи. Призначені для виконання дипломних робіт, пов'язаних з оцінкою та прогнозуванням фінансового стану комерційного банку студентами напряму "Фінанси і кредит".

Воробйова, І. А. Методичні вказівки до виконання типових дипломних робіт з управління фінансовим станом комерційного банку / І. А. Воробйова, Н. В. Приходько, О. В. Пащенко. - Миколаїв : НУК, 2009. - 64 c. + ел. копія.

методичні вказівки, фінанси, прогнозування фінансового стану, комерційний банк