Розглянуті особливості паралельної роботи синхронних генераторів і трансформаторів, роботи лінії електропостачання, організації захисту синхронних генераторів та забезпечення стійкості роботи генераторних агрегатів. Наведені основні теоретичні відомості та аналітичні співвідношення, необхідні для пояснення електромагнітних та електромеханічних особливостей і обробки результатів випробувань. Призначено для студентів Навчально-наукового інституту автоматики та електротехніки НУК.

Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з основ електроенергетики та електропостачання / С. Ю. Александровський, І. С. Бандура, О. Ю. Кімстач, С. М. Новогрецький, В. І. Подимака. – Миколаїв : НУК, 2018. – 96 с.