Електроживлення пристроїв зв'язку. Джерела вторинного електроживлення

Жук, О. К.

Методичні вказівки до виконання курсового завдання з дисципліни «Електроживлення систем зв'язку» призначені для студентів напряму «Телекомунікації». Наведено варіанти завдань, алгоритми розрахунку і необхідні довідкові дані по сучасним радіокомпонентам. Метою завдання є закріплення студентами теоретичних знань, отриманих при вивченні основних розділів курсу «Електроживлення систем зв’язку», вироблення навичок самостійної роботи, вміння грамотно оформляти технічну документацію, розвиток здатності творчо вирішувати питання проектування джерел вторинного електроживлення (ДВЕЖ) для електронних пристроїв.

Жук, О. К. Електроживлення пристроїв зв'язку. Джерела вторинного електроживлення : метод. вказівки до виконання курсового завдання / О. К. Жук. –Миколаїв : НУК, 2015. – 40 с.

однотактний перетворювач з прямим включенням випрямного діода, однотактний прямоходовий перетворювач зі зниженою напругою на транзисторах, однотактний перетворювача зі зворотним включенням випрямного діода, двотактний напівмостовий перетворювач, повномостовий перетворювач