Уваров, В. А.
Авдюнін, Р. Ю.
Хоменко, В. С.
Мисько, В. О.

У методичних вказівках наведено загальні відомості про дисципліну, зміст лекційних занять з посиланнями на рекомендовану літературу, теми практичних занять, самостійну та науково-дослідну роботу з орієнтовним переліком тематики цих робіт, контрольних питань, перелік завдань для самостійної роботи студентів, поточний і підсумковий модульний контроль успішності, приклади виконання практичних робіт, а також список рекомендованої літератури. Призначені для студентів, що здобувають (другий) магістерський освітньо- професійний рівень та навчаються за спеціальністю 135 «Суднобудування» (спеціалізація «Суднові енергетичні установки та устаткування»).

Методичні вказівки до самостійної роботи з дисципліни «Проектування систем суднових енергетичних установок» для студентів, що навчаються за другим (магістерським) рівнем вищої освіти за спеціальністю 135 «Суднобудування» (спеціалізація «Двигуни внутрішнього згоряння») / В. А. Уваров, Р. Ю. Авдюнін, В. С. Хоменко, В. О. Мисько. – Миколаїв : Видав. Торубара В. В., 2018. – 100 с.

СЕУ, паливна система, система змащення, систем охолодження, система пуску, система газовідведення, система повітропостачання