Планування та деякі аспекти техніки академічного веслування

Мігель, Л. Й.

У раціональній (графічній) формі, зручній для порівняння, наведені приклади мікроциклів, конспекти занять зі спеціальної та загальнофізичної підготовки, приклади формул основної частини тренування мікро- та макроциклів, що дає реальну методичну допомогу тренеру-практику щодо орієнтування в будові тренувальних циклів, дозуванні об'єму та інтенсивності навантаження, а також розширює коло для творчого пошуку. У посібнику розглядається техніка виконання гребка, обговорюються погляди провідних спеціалістів та науковців на динаміку виконання гребка, тобто на різні стилі веслування, та надається аналіз правильної структури руху. Посібник призначений для студентів спеціальності "Олімпійський та професійний спорт", а також для тренерів різної кваліфікації при написанні документації та виборі правильної структури руху в циклі гребка.

Мігель, Л. Й. Планування та деякі аспекти техніки академічного веслування : навч. посібник / Л. Й. Мігель. – Миколаїв : НУК, 2010. – 100 с. + електрон. копія.

академічне веслування, техніка виконання гребка