Марцінковський, І. Б.

Навчальний посібник створено з урахуванням завдань навчального курсу "Гігієна", передбачених програмою вищої педагогічної школи для студентів небіологічних спеціальностей. Висвітлені головні загальнотеоретичні й методологічні аспекти гігієни, розглянуті методи досліджень різноманітних чинників навколишнього середовища і його вплив на організм людини з метою формування у студентів гігієнічного світогляду для подальшого застосування отриманих знань у їх майбутній професійній діяльності. Посібник рекомендований студентам вищих педагогічних навчальних закладів ІІІ–IV рівня акредитації, які навчаються за спеціальностями "Олімпійський та професійний спорт", "Фізичне виховання".

Марцінковський, І. Б. Гігієна фізичного виховання і спорту (курс лекцій і методичні рекомендації до практичних занять) : навч. посібник / І. Б. Марцінковський. – Миколаїв : НУК, 2015. – 328 с. + електрон. копія.

гігієна, методологічні аспекти гігієни