Романчук, Н. О.
Гайша, О. О.
Romanchuk, N. О.
Gaisha, O. O.

У статті досліджуються сучасний стан та актуальні проблеми викладання математичних дисциплін у вищих технічних закладах освіти. Розкриваються сутність, особливості та значення математичної підготовки студентів у вищих технічних закладах освіти
This article investigates a current state and the actual problems of the teaching mathematical disciplines in the higher technical educational institutions. The nature, characteristics and importance of mathematical training of students of the higher technical educational institutions are revealed.

Романчук, Н. О. Актуальні проблеми викладання математичних дисциплін у вищих технічних закладах освіти / Н. О. Романчук, О. О. Гайша // Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання у підготовці фахівців: методологія, теорія, досвід, проблеми : зб. наук. пр. – Київ ; Вінниця : ТОВ фірма "Планер", 2015. – Вип. 43. – С. 325–329.

математичні дисципліни, вдосконалення математичної підготовки, гуманістичні принципи, суб’єкт-суб’єктна взаємодія, mathematical disciplines, improve the mathematical training, humanistic principles, subject-subject interaction

Зібрання