Навчальний посібник з курсу "Основи метрології та електричні вимірювання"

Наведені короткі теоретичні відомості стосовно методів та засобів вимірювань електричних величин. Зокрема розглянуті питання розрахунку похибок вимірювань, конструктивних особливостей приладів вимірювань, а також засоби вимірювання частоти та фази електричних сигналів, потужності та енергії, опорів резисторів, параметрів конденсаторів і котушок індуктивності, параметрів магнітного поля, а також магнітних властивостей феромагнітних матеріалів. Призначено для студентів Навчально-наукового інституту автоматики та електротехніки НУК.

Навчальний посібник з курсу "Основи метрології та електричні вимірювання" / С. Ю. Александровський, С. І. Бандура, О. Ю. Кімстач, В. І. Костюченко, С. М. Новогрецький. – Миколаїв : НУК, 2021. – 248 с.