Гурченков, Олександр Петрович
Фатеев, Микола Володимирович
Зигар, Людмила Павлівна

Методичні вказівки містять перелік вимог до змісту дипломної роботи з типовим найменуванням. Призначені для студентів інженерно-економічного факультету денного та заочного навчання при підготовці дипломних робіт та слухачів післядипломного навчання при підготовці випускних робіт на здобуття кваліфікаційного ступеня спеціаліста з економіки підприємства.

Гурченков, О. П. Методичні вказівки до виконання дипломної роботи на типову тему для студентів спеціальності 7.050107 "Економіка підприємства" / О. П. Гурченков, М. В. Фатеев, Л. П. Зигар. - Миколаїв : НУК, 2005. - 32 с. + ел. копія.

методичні вказівки, економіка підприємства, дипломна робота, дипломне проектування, виробничий потенціал, бізнес-план