Управління фінансовим забезпеченням закладів охорони здоров’я

Шереметьєв, М. О.
Sheremetiev, M.

Управління фінансовим забезпеченням закладів охорони здоров’я. Магістерська робота на здобуття кваліфікації магістр за спеціальністю – 073 Менеджмент. Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова Міністерства освіти і науки України, Миколаїв, 2020 р. Основною метою управління фінансами медичного закладу є їх оптимізація, тобто процес вибору найкращих форм їхньої організації на підприємстві з урахуванням умов і особливостей здійснення його господарської діяльності. Метою дослідження є підвищення ефективності управління фінансовими ресурсами медичного закладу. В роботі проведено аналіз рівня та динаміки показників продуктивності та оплати праці, які склалися в медичних закладах України.

Шереметьєв, М. О. Управління фінансовим забезпеченням закладів охорони здоров’я = Financial management of health care facilities : магістерська робота ; спец. 073 “Менеджмент“ / М. О. Шереметьєв ; наук. кер. Н. П. Тубальцева. – Миколаїв : НУК, 2020. – 120 с.

медичний заклад, фінансові ресурси, оплата праці, фінансове забезпечення, 073 “Менеджмент“, medical institution, financial resources, salary, financial provision