Теоретико-методичні передумови запровадження дуальної вищої світи

Канаш О. Є.

У монографії викладено результати наукових досліджень співробітників низки провідних закладів вищої освіти щодо теоретичних засад та практичних рекомендацій, націлених на реформування менеджменту у вітчизняних ЗВО (університетського менеджменту). Розрахована на адміністраторів освітніх закладів усіх форм власності, докторантів, аспірантів, магістрантів, які набувають фахових компетенцій за освітньо-професійними програмами «Економіка» та «Менеджмент». Може бути корисною широкому колу читачів, які цікавляться станом та перспективами трансформаційних процесів у невиробничій сфері.

Канаш, О. Є. Теоретико-методичні передумови запровадження дуальної вищої світи / О. Є. Канаш // Університетський менеджмент: засади ефективності : монографічна серія у 4 т. Т. 3 / Л. Т. Гораль, І. Л. Дибач, О. Ю. Жукова та ін. ; наук. ред. В. Н. Парсяк. – Херсон : Гельветика, 2021. – Гл. V. – С. 187–221.