Стратегія підприємства

Терьошкіна, Наталія Євгенівна

Містять основні положення, підходи та методики, теоретичні та практичні завдання зі стратегічного аналізу зовнішнього та внутрішнього середовища підприємства, визначення його конкурентоспроможності, прогнозування розвитку зовнішнього оточення і внутрішнього стану для розробки та формування відповідних стратегій розвитку. Призначено для студентів денної та заочної форм навчання інженерно-економічного факультету спеціальності 8.05.01.07 "Економіка підприємств", а також для студентів інших спеціальностей, викладачів вищих навчальних закладів і фахівців.

Терьошкіна, Н. Є. Стратегія підприємства : метод. вказівки / Н. Є. Терьошкіна. - Миколаїв : НУК, 2006. - 36 с. + ел. копія.

стратегія підприємства, методичні вказівки, стратегічний аналіз, конкурентоспроможність підприємства, прогнозування розвитку, стратегії розвитку, економіка підприємств