Методичні вказівки до виконання курсових робіт з дисципліни "Економічне обґрунтування господарських рішень та оцінка ризиків"

Єфімова, Ганна Вікторівна
Марущак, Світлана Миколаївна

Методичні вказівки містять основні питання, пов'язані з організацією та методикою проведення курсової роботи студентів: вибір теми, визначення об'єкту та предмету дослідження, оформлення результатів. Наведено основні вимоги Міністерства освіти і науки України до курсових робіт. Методичні вказівки призначені для студентів денної і заочної форми навчання спеціальності 6.050107 "Економіка підприємств", можуть бути використані для студентів інших спеціальностей, викладачів вищих навчальних закладів, а також у системі перепідготовки та підвищення кваліфікації за економічним напрямком.

Єфімова, Г. В. Методичні вказівки до виконання курсових робіт з дисципліни "Економічне обгрунтування господарських рішень та оцінка ризиків" / Г. В. Єфімова, С. М. Марущак. - Миколаїв : НУК, 2009. - 44 с. + ел. копія.

методичні вказівки, економічне обґрунтування, господарські рішення, оцінка ризиків, курсова робота