Наведено загальні відомості про дисципліну, зміст лекційних занять, перелік контрольних питань, перелік завдань для самостійної та індивідуальної роботи студентів, поточний і підсумковий модульний контроль успішності, а також список рекомендованої літератури. Призначено для студентів четвертого курсу денної та заочної форм навчання, що навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр галузі знань 05 "Соціальні та поведінкові науки" спеціальності 051 "Економіка".

Пулянович, О. В. Методичні вказівки до самостійної та індивідуальної роботи з дисципліни "Управління витратами" [Електронний ресурс] : електрон. вид. комбін. використання на DVD-ROM / О. В. Пулянович. – Миколаїв : НУК, 2017. – 3 електрон. опт. диски (DVD-ROM). – Назва з етикетки диска.