2018-09

Demydova, I.
Biruyk, V.
Reshetilova, N.

Стаття присвячена проблемі програмно-норативного забезпечення процесу спортивної підготовки стрибунів у висоту, які тренуються в групах базової спеціалізованої підготовки та групах підготовки до вищих досягнень у дитячо-юнацьких спортивних школах, спеціалізованих дитячо-юнацьких спортивних школах олімпійського резерву з легкої атлетики та школах вищої спортивної майстерності. За допомогою статистичного дослідження здійснена спроба з’ясувати реальний кваліфікаційний рівень підготовленості українських стрибунів у висоту студентського віку (18-22 років) та ступінь відповідності Програмних кваліфікаційних вимог рівню сьогоденних результатів спортсменів.

Визначення кваліфікаційного рівня українських стрибунів студентського віку у висоту / С. Бірюк, І. Демидова, В. Бірюк, Н. Решетілова // Педагогічні науки : наук. вісн. МНУ. У 2 т. – Миколаїв : МНУ ім. В. О. Сухомлинського, 2016. – № 3 (62). – Т. 2. – С. 24–27.

стрибки у висоту, програмно-нормативне забезпечення, спортивні школи, тренувальний процес, навчальна програма, прыжки в высоту, программно-нормативное обеспечение, спортивные школы, тренировочный процесс, учебная программа, high jump, software and regulatory support, sports schools, training process, educational program