Воробйова, Ірина Аркадіївна
Мініна, Валентина Олексіївна
Селікова, Т. В.
Руденко, Раїса Василівна

Методичні вказівки розроблені з метою надання допомоги та підвищення якості самостійного вивчення матеріалу та виконання практичних завдань з дисципліни "Бюджетна система". Методичні вказівки визначають основні вимоги до теоретичної та практичної підготовки студентів, порядок оцінки виконання самостійних та практичних завдань. Призначені для студентів інженерно-економічного факультету спеціальності 6.050100 "Фінанси" очного та заочного відділення.

Методичні вказівки до виконання практичних та самостійних робіт з дисципліни "Бюджетна система" / І. А. Воробйова, В. О. Мініна, Т. В. Селікова, Р. В. Руденко. - Миколаїв: НУК. - 2005. - 36 с.+ ел. копія

методичні вказівки, бюджетна система, бюджет, фінансових ресурсів, рух грошових потоків, міжбюджетні відносини, видатки