Крамаренко, Оксана Марківна

Розглядається система відносин, які виникають між комерційним банком і позичальником у процесі здійснення кредитних операцій.

Крамаренко, О. М. Методичні вказівки до виконання практичних завдань та самостійної роботи з дисципліни "Кредитування та контроль" для студентів післядипломної та денної форм навчання інженерно-економічних спеціальностей / О. М. Крамаренко. - Миколаїв : НУК, 2009. - 76 с. + ел. копія.

кредитування і контроль, банківське кредитування, кредитний ризик, кредитні угоди, кредитні операції