Марцінковський, І. Б.

Навчальний посібник створено з урахуванням завдань навчального курсу "Масаж", передбаченого програмою вищої педагогічної школи для студентів небіологічних спеціальностей. Структурно посібник побудований у формі лекцій за темами, у яких висвітлені головні теоретичні й методологічні аспекти класичного масажу, дається характеристика різних його видів. Призначено для студентів вищих навчальних закладів III–IV рівнів акредитації, які навчаються за спеціальностями "Олімпійський та професійний спорт" і "Фізичне виховання".

Марцінковський, І. Б. Спортивний масаж (курс лекцій та методичні рекомендації до практичних занять і лабораторних робіт) : навч. посібник / І. Б. Марцінковський. – Миколаїв : НУК, 2017. – 320 с. + електрон. копія.

спортивний масаж, масаж, класичний масаж