Михайлюк, В. О.
Дубінін, В. А.
Ізотов, В. І.

Методичні вказівки є організаційно-методичним документом, який визначає порядок та методику виконання практичної роботи за темою «Соціально-економічні засади управління аварійно-рятувальними та відбудовними роботами». Призначені для студентів усіх спеціальностей та форм навчання університету, які вивчають дисципліну «Цивільний захист». Також можуть бути корисними для фахівців у галузі цивільного захисту об’єктів економіки.

Михайлюк, В. О. Методичні вказівки до виконання практичної роботи за темою «Соціально-економічні засади управління аварійно-рятувальними та відбудовними роботами» / В. О. Михайлюк, В. А. Дубінін, В. І. Ізотов. – Миколаїв : Вид-во НУК, 2012. – 66 с.

цивільний захист, надзвичайна ситуація, засоби індивідуального захисту, геоінформаційні системи, дистанційне зондування