Устенко, І. В.

Методичні вказівки з дисципліни «Безпека програм та даних» мають направленість на закріплення теоретичних та отримання практичних знань в галузі теорії інформаційної безпеки. Методичні вказівки укладені у відповідності з робочою навчальною програмою дисципліни «Безпека програм та даних» для студентів третього курсу спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення» та містять основні теоретичні положення, завдання на лабораторні роботи та контрольні запитання для перевірки знань, набутих студентами при вивченні дисципліни.

Устенко, І. В. Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни «Безпека програм та даних» / І. В. Устенко. – Миколаїв : НУК, 2021. – 44 с.

безпека програм та даних