Діагностика ефективності стратегічного планування виробничого підприємства

Старостіна, Д. О.

Кваліфікаційна робота на здобуття кваліфікації «магістр» за спеціальністю – Економіка підприємства. Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова Міністерства освіти і науки України, Миколаїв, 2020 р. Чільне місце в системі планування на підприємстві посідає стратегічне планування. Рівень його організації виступає важливою детермінантою параметрів фінансового стану підприємства (платоспроможності, фінансової стійкості, рентабельності, рівня фінансового ризику), чинником розвитку його фінансового потенціалу. Метою роботи є дослідження становлення та сучасної парадигми теорії та методики стратегічного планування, компонентів його діагностичної бази, виявлення сучасних тенденцій його розвитку.

Старостіна, Д. О. Діагностика ефективності стратегічного планування виробничого підприємства : магістерська робота ; спец. 051 “Економіка“ / Д. О. Старостіна ; наук. кер. О. П. Гурченков. – Миколаїв : НУК, 2020. – 98 с.

економічна система, стратегічне планування, торговельне підприємство, прибутковість, бюджетування, 051 “Економіка“, economic system, strategic planning, trade enterprise, profitability, budgeting