Михайлюк, Валерій Олександрович
Суковіцин, Анатолій Михайлович

Опанування поданого у методичних вказівках навчального матеріалу зорієнтоване на розвиток творчої особистості, формування ноосферного мислення, свідомості та культури студента – майбутнього фахівця нового покоління і передбачає засвоєння комплексу знань і вмінь, необхідних для повсякденного життя та професійної діяльності. Методичні вказівки призначені для самостійного опрацювання студентами матеріалу дисципліни "Безпека життєдіяльності", підготовки до практичних і лабораторних занять та виконання індивідуальних завдань. Методичні вказівки можуть бути корисними також студентам заочної та дистанційної форми навчання всіх спеціальностей університету.

Михайлюк, В. О. Методичні вказівки для самостійного засвоєння матеріалу дисципліни "Безпека життєдіяльності" / В. О. Михайлюк, А. М. Суковіцин. - Миколаїв : НУК, 2009. - 44 с. + ел. копія.

безпека життєдіяльності, навчальний матеріал, формування ноосферного мислення, засвоєння комплексу знань і вмінь, вивчення дисципліни БЖД