Методичні вказівки до виконання контрольних і самостійних робіт з курсу "Економічне обґрунтування інвестиційних проектів"

Єфімова, Ганна Вікторівна
Гурченков, Олександр Петрович

Методичні вказівки містять основні розрахункові положення обґрунтування інвестиційних проектів, критерії економічної ефективності й ризику та методи їх визначення, наведено типовий приклад розрахунку показників ефективності та обґрунтування інвестиційного проекту. Призначені для студентів денної та заочної форм навчання інженерно-економічного факультету спеціальностей 8.05.01.07 "Економіка підприємств", 7.05.01.04 "Фінанси", а також для студентів інших спеціальностей, викладачів вищих навчальних закладів і фахівців.

Єфімова, Г. В. Методичні вказівки до виконання контрольних і самостійних робіт з курсу "Економічне обгрунтування інвестиційних проектів" / Г. В. Єфімова, О. П. Гурченков. - Миколаїв : НУК, 2004. - 40 с. + ел. копія.

методичні вказівки, економічне обґрунтування, інвестиційні проекти, критерії економічної ефективності, показники ефективності, розвиток підприємства