Уміщено необхідну інформацію, поради та приклади (з коментарями та відповідями) виконання контрольних завдань на перевірку навичок читання та знання професійної термінології, які можуть бути корисні студентам-магістрам заочного відділення спеціальності «Олімпійський та професійний спорт» при виконанні контрольних робіт та самостійної підготовки до заліку/іспиту. Призначено для здобувачів вищої освіти.

Смуглякова, М. К. Методичні рекомендації з англійської мови для студентів магістратури заочної форми навчання спеціальності «Олімпійський та професійний спорт» : у 2 ч. Ч. І. Лексика та читання / М. К. Смуглякова. – Миколаїв : НУК, 2024. – 41 с.