Давиденко О. Б.
Davydenko O. B.

Наведено, проаналізовано та узагальнено основні інструменти та навички, набуті викладачами та студентами закладів вищої освіти під час дистанційного навчання в умовах пандемії. Серед них виокремлено використання індивідуального підходу викладачами, використання інноваційних технологій та засобів, а також використання асинхронного та синхронного навчання. Підкреслено необхідність використання даного досвіду під час дистанційного освітнього процесу в українських ЗВО в умовах російської агресії та воєнного стану в країні.

Давиденко, О. Б. Досвід дистанційного навчання під час пандемії COVID-19 як основа освітнього процесу у закладах вищої освіти в умовах російської агресії = Distance Learning Experience During The Pandemic Covid-19 As The Basis Of The Educational Process In Institutions Of Higher Education In The Conditions Of Russian Aggression / О. Б. Давиденко // Матеріали ХIII міжнар. наук.-техн. конф. "Інновації в судобудуванні та океанотехніці". – Миколаїв : НУК, 2022. – С. 498–501.