2012-07-03

Терьошкіна, Наталія Євгенівна

Методичні вказівки містять теоретичні, тестові і практичні завдання зі стратегічного аналізу зовнішнього та внутрішнього середовища підприємства, визначення його конкурентоспроможності, прогнозування розвитку зовнішнього оточення та внутрішнього стану для розробки відповідної стратегії підприємства. Призначені для студентів денної та заочної форм навчання інженерно-економічного факультету спеціальності 6.050100 "Економіка підприємства", а також для студентів інших спеціальностей, викладачів вищих навчальних закладів і фахівців.

Терьошкіна, Н. Є. Методичні вказівки до виконання контрольних і самостійних робіт з курсу "Стратегічне управління підприємством" [Електронний ресурс] : електрон. вид. комбін. використ. на DVD-ROM / Н. Є. Терьошкіна. - Електрон. дан. - Миколаїв : НУК, 2011.

стратегічне управління підприємством, економіка підприємства, стратегічний менеджмент, управління підприємствами, конкурентне ринкове середовище