Заплотинський, В. С.

У кваліфікаційній роботі розглянуто питання нормалізації тренувального процесу зі студентками з баскетболу в умовах карантинних обмежень. В якості базисного об’єкту для виконання планових досліджень та постановки експериментально-порівняльних завдань виступав Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова. Досліджено показники первинної фізичної підготовки та стан здоров’я студенток-першокурсниць, які виявили бажання займатись баскетболом на секційних заняття; Проведено оцінку ефективності методичних прийомів і вправ, скомпонованих у різних тренувальних схемах, які використовують при традиційній підготовці баскетболісток в умовах секційних та в умовах індивідуальних занять. Розроблено індивідуально-тренувальні програми розвитку фізичних і функціональних можливостей студенток-баскетболісток в умовах карантинної заборони секційних занять і змагань.

Заплотинський, В. С. Відбір та особливості індивідуального планування тренувальних занять із баскетболу студенток-першокурсниць НУК ім. адмірала Макарова в умовах карантинних обмежень : магістерська робота ; спец. 017 “Фізична культура і спорт“ / В. С. Заплотинський ; наук. кер. І. В. Наконечний. – Миколаїв : НУК, 2021. – 81 с.

баскетбол, тренувальний процес, фізична підготовка, карантинні обмеження, 017 “Фізична культура і спорт“, basketball, training process, physical training, quarantine restrictions