Методичні вказівки містять рекомендації щодо виконання практичних занять з дисципліни «Суднові котельні установки та їх експлуатація» і складені у відповідності до робочої навчальної програми. Методичні вказівки призначено для студентів денної та заочної форм навчання спеціальності 271 «Морський та внутрішній водний транспорт» спеціалізації «Експлуатація суднових енергетичних установок». Методичні вказівки можуть бути використані студентами спеціальності 135 «Суднобудування» спеціалізації «Суднові енергетичні установки».

Суднові котельні установки та їх експлуатація. Методичні вказівки до практичних занять для студентів спеціальності 271 «Морський та внутрішній водний транспорт» / О. А. Єпіфанов, Б. В. Димо, П. А. Пацурковський, О. К. Чередніченко. – Миколаїв : НУК, 2022. – 160 с.