2012-06-27

Парсяк, Володимир Никифорович
Гацура, Володимир Ярославович

Методичні вказівки мають на меті створити відповідні передумови для глибокого та системного засвоєння курсу під час аудиторної та індивідуальної роботи під керівництвом викладача. Призначені для студентів інженерно-економічного факультету спеціальностей 6.050100 "Економіка підприємства", 6.050104 "Фінанси", 6.050106 "Облік і аудит", 6.050201 "Менеджмент організацій" очної та заочної форм навчання. Можуть бути корисними для студентів інженерних спеціальностей та слухачів Інституту післядипломної освіти, які вивчають курси "Зовнішньоекономічна діяльність підприємства" та "Менеджмент зовнішньо- економічної діяльності".

Парсяк, В. Н. Методичні вказівки до виконання практичних занять з курсу "Зовнішньоекономічна діяльність підприємства" / В. Н. Парсяк, В. Я. Гацура. - Миколаїв : НУК, 2008. - 44 с. + ел. копія.

зовнішньоекономічна діяльність підприємства, економіка підприємства, фінанси, облік і аудит, менеджмент організацій, менеджмент зовнішньоекономічної діяльності