Конспект лекцій з дисципліни «Цивільний захист» (для іноземних студентів)

Ізотов Валерій Ізмайлович
Маркіна Людмила Миколаївна
Савіна Оксана Юріївна
Штейн Павло Васильович

Вміщено теоретичні матеріали щодо сучасних основ цивільного захисту України. Викладені основні принципи організації та заходів захисту населення і територій у надзвичайних ситуаціях, організації аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт. Дано поняття з питань планування цивільного захисту, навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях. Призначено для студентів закладів вищої освіти, професійно-технічних навчальних закладів, які вивчають дисципліну «Цивільний захист» за всіма спеціальностями, а також для викладачів цих дисциплін та слухачів курсів підвищення кваліфікації викладачів даної дисципліни. Вони можуть бути корисними керівному та командно-начальницькому складу аварійно-рятувальних служб суб’єктів господарювання під час проведення відповідних занять.

Конспект лекцій з дисципліни «Цивільний захист» (для іноземних студентів) : навч. посібник / В. І. Ізотов, Л. М. Маркіна, О. Ю. Савіна, П. В. Штейн. – Миколаїв : НУК, 2023. – 160 с.