Воробйова, Ірина Аркадіївна
Рогов, Георгій Костянтинович
Селікова, Тетяна Василівна
Єфімова, Ганна Вікторівна

У методичних вказівках наведені мета і задачі практики, вимоги до виконання завдань практики, оформлення та захисту звіту з практики. Призначено для студентів молодших курсів і викладачів вищих навчальних закладів, які викладають економічні та фінансові дисципліни.

Методичні вказівки до виконання програми виробничо-економічної практики для студентів спеціальності 6.050100 "Фінанси" / І. А. Воробйова, Г. К. Рогов, Т. В. Селікова, Г. В. Єфімова. – Миколаїв: УДМТУ, 2004. – 16 с.

методичні вказівки, фінанси, програма виробничо-економічної практики, звіт з практики, фінансово-економічні задачі