Розрахунок викидів забруднюючих речовин в атмосферу у хімічній, видобувній та деревообробній промисловості

Благодатний, В. В.
Рижков, О. С.
Нікольська, В. Б.

Викладено методику розрахунків викидів забруднюючих речовин у хімічній промисловості, при вибухових роботах, зберіганні та транспортуванні мінеральних речовин і вугілля, а також при обробці деревини. Наведено приклади розрахунків забруднення атмосфери вказаними джерелами. Призначено для студентів денної та заочної форм навчання спеціальності 8.04010601 "Екологія та охорона навколишнього середовища". Можуть бути використані також студентами інших спеціальностей при виконанні розділів з охорони навколишнього середовища у дипломному проектуванні.

Благодатний, В. В. Розрахунок викидів забруднюючих речовин у атмосферу у хімічній, видобувній та деревообробній промисловості [Електронний ресурс] : метод. вказівки : електрон. вид. комбін. використання на DVD-ROM / В. В. Благодатний, О. С. Рижков, В. Б. Нікольська. – Електрон. дані. – Миколаїв : НУК, 2012. – 3 електрон. опт. диски (DVD-ROM). – Назва з етикетки диска.

забруднюючі речовини, приклади розрахунків забруднення атмосфери