Теорія автоматичного керування

Гуров, А. П.
Ольшевський, С. І.

Подано основи теорії автоматичного керування. Матеріал скомпоновано у порядку проходження відповідних розділів лекційного курсу, розділи супроводжуються прикладами розв'язків, тому посібник може бути корисним для самостійної та індивідуальної роботи студентів. Призначено для студентів, які навчаються за напрямком 6.0507 "Електромеханіка".

Гуров, А. П. Теорія автоматичного керування [Електронний ресурс] : електрон. вид. комбін. використання на DVD-ROM : навч. посібник : у 2 ч. Ч. 1 / А. П. Гуров, С. І. Ольшевський ; НУК ім. адмірала Макарова. – Електрон. дані. – Миколаїв : НУК, 2016. – Назва з етикетки диска.

теорія автоматичного керування, система керування, типові динамічні ланки, передатна функція