Ошовський, Віктор Якович

Навчальний посібник підготовлений відповідно до робочих навчальних програм з дисципліни "Матеріалознавство та технологія конструкційних матеріалів", затверджених вченою радою ПФ НУК. В практикумі наведені для кожної лабораторної роботи короткі теоретичні відомості, порядок виконання, форма звіту та контрольні питання. Приведені довідникові дані з урахуванням змін до стандартів та література. Наведені методики дозволять студентам аналізувати властивості сплавів в залежності не тільки від їх складу, а й від мікроструктури, яка визначається відповідною термічною обробкою. Отримані навички можуть використовуватися з метою аналізу сплавів та їх вибору для конкретних деталей і інструменту з урахуванням експлуатаційних та інших вимог, а також при призначенні технологій виготовлення заготовок та деталей. Практикум призначений студентам спеціальностей "Прикладна механіка", "Теплоенергетика" та "Енергетичне машинобудування" для підготовки до лабораторних робіт з дисципліни та їх виконання з метою кращого засвоєння теоретичного матеріалу та набуття практичних навичок дослідження і вибору матеріалів для деталей машин, а також для засвоєння основ щодо методів виготовлення заготовок і деталей. . Може бути корисним студентами інших спеціальностей при вивченні матеріалознавства та технології конструкційних матеріалів.

Ошовський, В. Я. Матеріалознавство та технологія конструкційних матеріалів: лабораторний практикум : навч. посібник / В. Я. Ошовський. – Первомайськ : ПФ НУК, 2018. – 192 с.

матеріалознавство та технологія конструкційних матеріалів, лабораторна робота