Уміщено вказівки до виконання лабораторних робіт з основ технології виготовлення виробів із волокнистих полімерних композиційних матеріалів на основі реактопластів. Наведено сім типових робіт з наданням основних теоретичних відомостей, описом необхідного обладнання, порядком проведення роботи та методикою обробки результатів. Призначено для студентів четвертого курсу технологічного факультету кафедри "Проектування та виробництво конструкцій із композиційних матеріалів".

Гейко, С. П. Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни "Технологія виготовлення виробів із композиційних матеріалів" / С. П. Гейко, Т. А. Юреско. – Миколаїв : НУК, 2018. – 64 с.