Збірник лабораторних робіт з дисципліни "Матеріалознавство"

Дубовий, Олександр Миколайович
Лебедєва, Наталія Юріївна
Торубарова, Світлана Миколаївна

Подано загальні теоретичні відомості, порядок виконання робіт, перелік контрольних запитань до лабораторних робіт з дисципліни "Матеріалознавство". Призначено для студентів денної форми навчання за спеціальностями "Композиційні та порошкові матеріали, покриття", "Технологія та устаткування зварювання", "Конструювання і виготовлення виробів з композиційних матеріалів", а також для студентів інших технічних спеціальностей.

Дубовий, О. М. Збірник лабораторних робіт з дисципліни "Матеріалознавство" [Електронний ресурс] : навч. посібник : електрон. вид. комбін. використ. на DVD-ROM / О. М. Дубовий, Н. Ю. Лебедєва, С. М. Торубарова. - Електрон. дан. - Миколаїв : НУК, 2011.

матеріалознавство, композиційні та порошкові матеріали, покриття, конструювання і виготовлення виробів з композиційних матеріалів, дослідження металів і сплавів