Фізичне виховання, як засіб формування особистості студентів

Семенов, А. С.
Cеменова, І. Л.
Semenov, A. S.
Semenova, I. L.

Фізична підготовленість як результат фізичного виховання та занять спортом є умовою всебічного розвитку особистості. У сучасному суспільстві формування особистості стало програмою виховання людини
Physical preparedness as a result of physical education and sports is a condition for the comprehensive development of the individual. In modern society, the formation of personality has become a program of human upbringing.

Семенов, А. С. Фізичне виховання, як засіб формування особистості студентів = Physical education, as a means of forming personality of students / А. С. Семенов, І. Л. Семенова // Гуманіт. вісн. НУК. – Миколаїв : НУК, 2018. – Вип. 11. – С. 57–59.

особистість, інтелект, морально-вольовий дух, свідомість, суспільство, фізична активність, personality, intellect, moral-volitional spirit, consciousness, society, physical activity