Аудит. Практикум

Каткова, Н. В.
Циганова, О. С.
Мурашко, І. С.

Навчальний посібник призначений для засвоєння теоретичних основ аудиту та набуття студентами практичних навичок у використанні категорій та техніки аудиту в умовах ринкової економіки. Видання містить ключові терміни та поняття, питання для самоконтролю, тести для поточного контролю якості знань студентів, практичні ситуації. Рекомендовано для студентів спеціальностей 071 «Облік і оподаткування», 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», 073 «Менеджмент», 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». Може бути корисним також студентам усіх економічних спеціальностей, аспірантам і викладачам, які підвищують свою кваліфікацію, а також для тих, хто самостійно вивчає аудит.

Аудит. Практикум : навч. посібник / С. А. Бурлан, Н. В. Каткова, О. С. Циганова, І. С. Мурашко ; за заг. ред. С. А. Бурлан. – Миколаїв : НУК, 2021. – 264 с.