Методичні вказівки до виконання практичних завдань і контрольних робіт з дисципліни "Організація і методика аудиту"

2012-06-26

Бурова, Тетяна Андріївна

Методичні вказівки до виконання практичних завдань і контрольних робіт призначені для забезпечення єдиних вимог щодо тематики, змісту, порядку оформлення та якості виконання практичних завдань і контрольних робіт студентами V курсу заочної форми навчання інженерно-економічного факультету спеціальності 6.050106 "Облік і аудит".

Бурова, Т. А. Методичні вказівки для виконання практичних завдань і контрольних робіт з дисципліни "Організація і методика аудиту" / Т. А. Бурова. - Миколаїв : НУК, 2007. - 40 с. + ел. копія.

облік і аудит, методика аудиту, аудиторські звіти, бухгалтерський облік, фінансовий облік, управлінський облік