Дибач, І. Л.
Дыбач, И. Л.
Dybach, Inna

Статтю присвячено дослідженню послідовності аналізу забезпеченості закладів вищої освіти науково-педагогічними працівниками, що передбачає послідовне виконання трьох взаємопов’язаних етапів. За допомогою кореляційно-регресійного аналізу визначено чинники, які мають найбільший влив на чисельність науково-педагогічного персоналу закладів вищої освіти. Встановлено, що ключовим чинником є кількість студентів-випускників. Запропоновано методику прогнозування необхідної кількості науково-педагогічного персоналу в закладах вищої освіти в регіонах України. Виконано співставлення отриманих результатів із нормативними значеннями, затвердженими Ліцензійними умовами надання освітніх послуг у сфері вищої освіти.

Дибач, І. Л. Визначення необхідної кількості науково-педагогічних працівників вітчизняних закладів вищої освіти = Determination of the necessary number of scientific-pedagogical staff of higher educational institutions / І. Л. Дибач // Наук. вісн. ХДУ. Сер. Економічні науки. – Херсон : ХДУ, 2020. – Вип. 37. – С. 50–55.

заклади вищої освіти, науково-педагогічні працівники, випускники, прогнозування, чинники, высшие учебные заведения, научно-педагогические работники, выпускники, прогнозирование, факторы, institutions of higher education, scientific-pedagogical staff, graduates, forecasting, factors

Зібрання