2012-06-26

Пантелєєв, Володимир Дмитрович
Прокопович, Леонід Борисович
Шевчук, Сергій Валентинович

Методичні вказівки до виконання дипломних робіт призначені для забезпечення єдиних вимог щодо тематики, змісту, порядку oформлення та якості виконання дипломних робіт студентами V курсу денної форми навчання (VI курсу заочної форми навчання) інженерно-економічного факультету спеціальності 7.050106 "Облік і аудит".

Пантелєєв, В. Д. Методичні вказівки до виконання дипломних робіт студентами спеціальності "Облік і аудит" / В. Д. Пантелєєв, Л. Б. Прокопович, С. В. Шевчук. - Миколаїв : УДМТУ, 2002. - 24 с. + ел. копія.

облік і аудит, виконання дипломних робіт, методичні вказівки, обробка обліково-аналітичної інформації