Єфімова, Ганна Вікторівна
Пащенко, Олексій Вікторович

Методичні вказівки містять основні питання, пов'язані з організацією самостійної роботи студентів з дисципліни "Фінансово-економічна діагностика" та опрацювання ними прийомів та методів діагностики. Призначені для створення у студентів системної уяви про оцінку результативності господарської діяльності підприємства та придбання ними навичок щодо виявлення й аналізу факторів ефективності діяльності підприємства, його кредитоспроможності, інвестиційної привабливості тощо.

Єфімова, Г. В. Методичні вказівки для самостійної роботи з дисципліни "Фінансово-економічна діагностика" / Г. В. Єфімова, О. В. Пащенко. - Миколаїв : НУК, 2009. - 52 с. + ел. копія.

методичні вказівки, фінансово-економічна діагностика, методи діагностики, господарська діяльність підприємства, фактори ефективності, кредитоспроможність, інвестиційна привабливість