Михайлюк, В. О.
Ізотов, В. І.
Штейн, П. В.

Методичні вказівки є організаційно-методичним документом, що визначає порядок та методику виконання розділу з питань безпеки життєдіяльності та цивільної оборони у дипломних роботах (проектах) студентів всіх спеціальностей та форм навчання університету. Методичні вказівки призначені для використання викладачами, студентами та фахівцями у сфері цивільного захисту.

Михайлюк, В. О. Методичні вказівки до виконання розділу з питань безпеки життєдіяльності та цивільної оборони у дипломних роботах (проектах) студентів / В. О. Михайлюк, В. І. Ізотов, П. В. Штейн. – Миколаїв : НУК, 2009. – 56 с.

дерево подій, оцінка ризику, аварія, розрахунок імовірності, збитки