Сотер, Марія
Сотер, Мария
Soter, Mariia

У статті проаналізовано можливості використання інформаційно-комунікаційних технологій, зокрема веб-квестів, у підготовці майбутніх інженерів-судномеханіків до міжкультурної комунікації. Акцентовано, що ця технологія дозволяє студентам як поглибити, розширити, систематизувати та закріпити отриманні теоретичні знання і практичні уміння й навички, так і відшкодовувати брак комунікації та інтеракції з реальними носіями мови завдяки автентичності текстового матеріалу розміщеного у мережі Інтернет; сприяє розвитку пізнавальних здібностей та активності студентів, творчої ініціативи і відповідальності, формуванню самостійного мислення, здатності до саморозвитку, самовдосконалення та самореалізації; розвитку дослідницьких умінь, інтеграції знань і упорядкуванню інформації.

Сотер, М. Використання веб-квестів у підготовці майбутніх інженерів-судномеханіків до міжкультурної комунікації = Web-quests usage in preparation of future marine mechanical engineers for intercultural communication / М. Сотер // Гуманізація навчально-виховного процесу. – 2017. – № 4 (84). – С. 125–138.

інформаційно-комунікаційні технології, веб-квест, інформаційні Інтернет ресурси, міжкультурна комунікація, суб’єкт-суб’єктний підхід, информационно-коммуникационные технологии, веб-квест, информационные Интернет ресурсы, межкультурная коммуникация, субъект-субъектный подход, information and communication technologies, Web-Quest, Internet information resources, intercultural communication, subject-to-subject approach

Зібрання