Технології та устаткування зварювання тиском

Бугаєнко, Б. В.
Тубальцев, А. М.
Бутурля, Є. А.

До посібника входять роботи, які знайомлять студентів з процесами та технологією контактного зварювання, будовою, функціональним призначенням і взаємодією основних складових зварювальних машин. Посібник укладено відповідно до програми курсу "Технології та устаткування зварювання тиском" для студентів корабле-, машинобудівних вищих навчальних закладів та факультетів. Може використовуватися при виконанні курсових, дипломних і магістерських робіт.

Бугаєнко, Б. В. Технології та устаткування зварювання тиском [Електронний ресурс] : навч. посібник : електрон. вид. комбін. використання на DVD-ROM / Б. В. Бугаєнко, А. М. Тубальцев, Є. А. Бутурля. – Електрон. дані. – Миколаїв : НУК, 2018. – 3 електрон. опт. диски (DVD-ROM). – Систем. вимоги: Pentium 233 МГЦ ; ОЗП 64 Мб ; Windows 9x/Me/NT/2000/XP. – Назва з контейнера.

технологія контактного зварювання, устаткування зварювання тиском