Інструментарій корпоративного підприємництва у формуванні ринку освітніх послуг

Дибач, Інна Л.
Дыбач, Инна Л.
Dybach, Inna L.

У статті досліджено особливості перетворення ринку освітніх послуг завдяки застосуванню інструментарію корпоративного підприємництва закладами вищої освіти. Виокремлено підходи до створення підприємницьких університетів: науково-дослідний, технологічний та ресурсно-інноваційний. Розкрито риси та характеристики сучасного корпоративно-підприємницького університету. Запропоновано організаційна модель трансформації традиційного університету в корпоративно-підприємницький заклад вищої освіти.

Дибач, І. Л. Інструментарій корпоративного підприємництва у формуванні ринку освітніх послуг = Corporate business instrument in formation education market / І. Л. Дибач // Актуальні проблеми економіки. – 2019. – № 3 (213). – С. 85–96.

підприємництво, корпоративне підприємництво, освітні послуги, заклади вищої освіти, ринок освітніх послуг, предпринимательство, корпоративное предпринимательство, образовательные услуги, высшие учебные заведения, рынок образовательных услуг, Entrepreneurship, Corporate Entrepreneurship, Educational Services, Higher Education Institutions, Educational Services Market

Зібрання