Благодатний, В. В.
Рижков, О. С.
Нікольська, В. Б.

Викладено методику розрахунків викидів забруднюючих речовин при спалюванні палива, у коксохімічному виробництві, машинобудуванні, а також від автотранспорту. Наведено приклади розрахунків забруднення атмосфери вказаними джерелами. Призначено для студентів денної та заочної форм навчання спеціальності 8.04010601 "Екологія та охорона навколишнього середовища". Можуть бути використані також студентами інших спеціальностей при виконанні розділів з охорони навколишнього середовища у дипломному проектуванні.

Благодатний, В. В. Розрахунок викидів забруднюючих речовин у атмосферу в енергетиці, металургії та машинобудуванні [Електронний ресурс] : метод. вказівки : електрон. вид. комбін. використання на DVD-ROM / В. В. Благодатний, О. С. Рижков, В. Б. Нікольська ; НУК ім. адмірала Макарова. – Електрон. дані. – Миколаїв : НУК, 2012. – 3 електрон. опт. диски (DVD-ROM). – Назва з етикетки диска.

розрахунок викидів забруднюючих речовин, забруднення атмосфери